حامی را بهتر بشناسید

موسسه حقوقی حامی اولین موسسه شبانه روزی در ایران با گروهی از وکلای پایه یک و خلاق حدود سه سال است که در چهارچوب قانون و مقررات  آغاز به فعالیت حقوقی نموده است .بررسی ابتدایی مدارک و تشخیص کارشناسانه موضوع پرونده و ثبت به موقع آن وپیگیری مداوم از سوی وکلای محترم و حضور به موقع در جلسه رسیدگی از ویژگی هایی است که باعث شده است موسسه حقوقی حامی سابقه درخشانی را در کارنامه خود ثبت کند و هرروز بیشتر مورد توجه مراجعه کنندگان قرار بگیرد . فضای سالم و فعالیت سالم وکلا هم از ویژگی های دیگر موسسه حقوقی حامی است واز طرفی موسسه حقوقی حامی وکلای خود را به نحو ی تربیت  نموده است که هرگز در جهت احقاق حق موکل خود از هیچ کوششی دریغ نمی نمایند وهرگز به موکل وعده دروغ و امید الکی نمی دهند وحقیقت پرونده را آنگونه که هست می گویند و از زد و بند هایی که مخالف دستگاه قضا است امتناع می ورزند .

توانمدندی های حامــــی

این موسسه حقوق اولین موسسه حقوق دانش بنیان و مادر تخصصی است که با به کار گیری دانش های نوین و تلفیق علوم و دانش های که مرتبط و کاربردی است تاسیس گردیده و بدین وسیله در مهم ترین ارکان زندگی احاد مردم به خصوص قشر ضعیف و متوسط تاثیری شگفت انگیز بگذارد .

اولین موسسه حقوقی شبانه روزی

وقتی ادارات دولتی و مراجع رسیدگی به امور عمومی تعطیل است مردم باید به کجا مراجعه کنند؟
وقتی زن وشوهر باهم به اختلاف می خورند و این واقعه در زمانی رخ می دهد که همه جا تعطیل است باید برای حل اختلاف فی مابین خود به کجا مراجعه کنند؟
وقتی گرفتاری های مالی ومشکلات کاری ذهن ما را چنان مشغول کرده که توان صبرکردن تا فردا را نداریم باید به کجا مراجعه کنیم تا خیالات و استرس های هیجانی روانمان را تحت تاثیر قرارندهد؟
حقیقت این است که نبود و کم بود مکان و محلی که پاسخگوی این سوالات باشد و عادت به یک روند نهادینه شده ما را از توجه به کمبود این موضوع غافل کرده است .
توجه به این موضوع که راه اندازی این سازو کار نیاز به صرف هزینه های قابل توجهی دارد و اینکه آینده آن در پرده ایی از ابهام است و مدت زمان بازدهی آن ممکن است طولانی باشد، هر فردی را از قدم نهادن به این مسیر را برحذر میدارد.
اگر مراجعه به حقوقدانان در شب هنگام کم است به این دلیل نیست که شبها کسی به این مبحث نمی پردازد بلکه به این دلیل است که ما عادت کرده ایم کارهای اینچنین را به فردا موکول کنیم زیرا تا به حال مرکزی برای مراجعه شبانه سراغ نداشتیم . خیلی از دادوستدها در جمع های شبانه و در میان خانواده ؛ بستگان ودوستان در دورهمی های آخرشب اتفاق می افتد که به دلیل نبود یک ناظر حقوقدان اغلب به مشکلات اساسی مبدل می شود.
وقت تنها فرصتی هست که اگر گذشت قابل برگشت نیست و باید دقت کنیم که از این موهبت الهی به تمامی و به درستی استفاده نماییم . شما می توانید برای استفاده هرچه بیشتر از زمان خود حتی شبانه با ما در ارتباط باشید. ما برای مشاوره دادن به شما در طول شب ، ما برای وکیل در اختیارتان قراردادنتان در سراسر شب ، ما برای تشکیل پرونده واقدامات مقدماتی در همه زمانها و مکانها آماده و در خدمتیم.
ما در بخش روانشناسی و حل اختلاف نیز بطور ۲۴ ساعته و بی وقفه در انجام وظیفه حاضر و در کنار شماییم .

مرحله چهارم

مسئول تیم وکلا قبل از ارجاع پرونده به وکیل مد نظر در صورت لزوم پرونده در در دادگاه مجازی موسسه حقوقی حامی مطرح کرده وبا برگذاری جلسات دو سویه و کشف روزنه های پنهان و نهان آن می پردازد ،

مرحله پنجم

مسئول تیم وکلا قبل از ارجاع پرونده به وکیل مد نظر در صورت لزوم پرونده در در دادگاه مجازی موسسه حقوقی حامی مطرح کرده و با برگذاری جلسات دوسویه به کشف روزنه های پنهان ونهان آن می پردازد ،

مرحله ششم

در نهایت مسئول تیم وکلا با دقت و ظرافت هرچه تمام تر این پرونده را به یک وکیل متخصص وکارآمد بسته به اهمیت موضوع می دهد و ازآن پس با ارائه گزارش لحظه به لحظه موکل را از روند رو به جلوی کار وطلعه می نماید

چگونه ؟؟

مرحله اول

موکل به مشاوران ما مراجعه می نماید این مراجعه می تواند به اشکال و اقسام گوناگون تلفنی ، آنلاین ، حضوری صورت پذیرد

مرحله دوم

پس از کسب اطلاعات ابتدایی موکل با ارائه مستندات و مدارک و در صورت لزوم مطالعه وکیل از پرونده یک پرونده ابتدایی در این موسسه (موسسه حقوقی حامی) شکل می گیرد.

مرحله سوم

این پرونده به کارگروه تشخیص تحویل داده شده و پس از بازخوانی واخذ نظریه های گوناگون از کارشناسان و کاردانان و اساتید طی جلسات متعدد و با حوصله ودقت حصول نتیجه شده و با عنوانی تخصصی مطرح وبه مسئول تیم وکلا ارجاع می گردد.