موسسه حقوقی حامی
  • موسسه حقوقی حامـــی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

اطلاعات تماس

021-66894837

0902-7593775

ایران - تهران - خ آزادی - روبروی وزارت کار - ک دادمان - پلاک 9 - واحد 2
ساختمام موسسه حقوقی حامی
hammigrouplaw@gmail.com
021-66894837 * 0902-7593775
حامی را دنبال کنید
تصویر آلت

دپارتمان کارگروه وکلای تخصصی وفوق تخصصی

به دپارتمان کارگروه وکلای تخصصی وفوق تخصصی خوش آمدید

در موسسه حقوقی حامی وکلا دارای توانمندی وسطح علمی درجه بندی شده ودارای تخصصهای خاص درجرائم وتعاریف حقوقی هستند.
یعنی ما در موسسه حقوقی حامی پرونده های مطروحه در قالب چک را به متخصص این موضوع می دهیم و پرونده های خانواده وطلاق را به متخصص این رشته می دهیم ودر بقیه رشته های حقوقی نیز به همین ترتیب عمل می نماییم این نو آوری در موسسه حقوقی حامی با عث خواهد شد وکلا در رسیدن به نتیجه واحقاق حقوق موکلان سریع تر و بلا مناضعه با شند.
در یک فرایند سیستماتیک ودریک کارگروه تخصصی وحرفه ایی پرونده ها وموضوعات حقوقی تفکیک وکارشناسی خواهد شد وبدین ترتیب پرونده به وکیل اختصاصی جرم واگذار میشود این روند در موسسه حقوقی حامی برای اولین بار در دنیا وایران بکار گرفته می شود وااین روش احتمال باخت در کسب نتیجه تقریبا به صفر میرسد.
ما در ابتکاری دیگر ودر کاری نوآورانه ومتحورانه کارکرد ودرصد موفقیتهای وکلا را در معرض دید ومطالعه شما هم وطنان قرارداده ایم . این ابتکار در شناخت شما ودر تصمیم گیری عزیزان برای انتخاب اصلح می تواند تاثیر گذار باشد لذا عزیزانی که می خواهند وکیل ویا وکلای مورد نظر خود را در روند رسیدگی به مشکلاتشان را بشناسند را به دقت ومراجعه به این بخش دعوت می نماید.
وکلای این موسسه (موسسه حقوقی حامی)برای ارائه خدمات هرچه بهتر و فنی تر به طور مداوم و برنامه ریزی شده مطالعات ودانش خود را به روز نموده ودر راه علمی نمودن خدمات حقوقی خود و بالابردن سطح دانش وتحقیق فراگیردر این خصوص به طور شبانه روز کارنموده وبا پرداختن به امورروز مره خود را از فراگیری بیشتر دانش وتحقیق وتحصیل علم فارغ ودور نمی دانند.

همانگونه که در مسلئل پزشکی، مهندسی و………….. بهترآن است که به متخصص آن رشته مراجعه کنیم ، درست تر آن است که در انتخاب یک موسسه خوب ودر انجام کار به نحواحسن دقت وافر نماییم.
در موسسه حقوقی حامی مدیران با انجام برنامه ریزی های دقیق وفنی وکارمندان با پرداختن به امور دفتری مجدانه و وکلا با انجام کارهای تخصصی وبی نقص در دادسراها ودادگاه ها تمامی سعی وتلاش خود را بکارمی گیرند تا در راستای خدمات رسانی به شهروندان محترم کمترین دغدغه را نداشته باشید واز واگذاری امورحقوقی خود به ما با اطمینان خاطراقدام وتصمیم گیری نایید.
ما آبرو وعظمت خود را در گرو اطمینان شما ودرستی در عمل کرد وکلای خود می دانیم . موسسه حقوقی حامی افتخاردارد که چنانچه موکلین بخواهند وکیل خود را تغییر دهند ویا به هردلیلی نخواهن با وکیل پیشنهادی ما کارکنند به سرعت وکیل دیگری در اختیارشان قراردهد ورضایت موکل را جلب نماید.
ما می خواهیم برای کاری که انجام می دهیم کسب رضایت کنیم نه فقط کسب درآمد.

خواهشمند است قبل از هر تصمیم واقدامی اول وکلای ما را مورد ارز یابی قراردهید.