موسسه حقوقی حامی
  • موسسه حقوقی حامـــی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

اطلاعات تماس

021-66894837

0902-7593775

ایران - تهران - خ آزادی - روبروی وزارت کار - ک دادمان - پلاک 9 - واحد 2
ساختمام موسسه حقوقی حامی
hammigrouplaw@gmail.com
021-66894837 * 0902-7593775
حامی را دنبال کنید
تصویر آلت

دپارتمان کارگروه تشخیص

به دپارتمان کارگروه تشخیص خوش آمدید

در هر پرونده ای د رابتدا باید تشخیص داده شود که جرم به کدام یک از جرایم و مفاهیم مربوط است.و از چه راهی و با چه مدارکی و با چه ادبیاتی دفاع شود. یعنی د رنهایت این وکیل نیست که پرونده را به سرانجام می رستاند این خرد جمعی عده ای متخصص٬ مدرس و اساتید خبره ی حقوق است که وکیل را به سمت موفقیت هدایت می کند.
کار گروه تشخیص در پرونده ای عادی خیلی پرکار نیست این کار گروه در خصوص جرایم پیچیده سخت و بسیار فنی و کاربردی و نیز در پرونده هایی که مشتمل بر چند دعوای هستند مثل کلاهبرداری جرایم سیاسی سایبری قتل مواد مخدر … . بسیار اثر گذار و کاذبردی استبه منظور فاش نشدن اصرار انحصاری موسسه ی حقوقی حامی از شرح بیشتر معذوریم.

این بود تعریف کادرگروه تشخیص ….. در ادامه به بحث های بیشتری خواهیم پرداخت

برای شناخت این بخش درموسسه حقوقی حامی واهمیت آن در هر موسسه ایی باید اول به چگونگی شکل گیری وتشکیل پرونده ها وچگونگی رسیدن به جمع بندی وتصمیم گیری در شناخت وتشخیص جرم پرداخت .
گاهی دیده شده مردها به دلایلی اموال خود را به نام همسرانشان می کنند. زنی که اتومبیل در اختیار وبه نامش را به شوهرش می دهد ودر زمان بروز اختلاف از مردش شکایت سرقت می کند ، از همان ابتدا بازی حقوقی را در رسیدگی در محاکم باخته است زیرا از همان ابتدا واضح ومبرهن است که مرد به هردلیلی ماشین را با کارت وبیمه وسوئچ و……….. در اختیار داشته . این مبحث خیانت در امانت است که می تولند نتیجه نهایی را به نفع زن رقم بزند نه ادعای سرقت. تشخیص این ابهامات واین موارد چگونه وبا چه مکانیزمی صورت می گیرد .

در موسسه حقوقی حامی کارگروهی متشکل از اساتید، مدرسین و وکلای خبره و هوشمند در ابتدا به تشخیص جرم پرداخته با تشکیل جلسات متعدد ومتفاوت از افراد ، مثلا یک با همکاران فی مابین ، یک بار با همکاران و موکل ویک با با دعوت طرف مقابل (متهم) و…………. درنهایت این تشخیص را می دهندکه این موضوع با چه عنوانی باید، و یا بهتر است مطرح شود.

دقت نظر کارشناسان و وکلا در این بخش باعث خواهد شد در روند رسیدگی به شکایت سرعت عمل وابتکارعمل در دستان ما باشد .

اشراف علمی در چند لایه باعث می شود درصد خطا کم شده ونتیجه گیری نهایی ا سرعت ودقت بیشتری به دست آید. لذا این مجموعه (موسسه حقوقی حامی) بدون اقراق وبزرگ نمایی می گوید ما اولی وبهترین موسسه حقوفی مادرتخصصی هستیم که کسب نتیجه قبل از کسب درآمد برایمان اهمیت دارد ودر این باره فقط شعارنمی دهیم واقدامات واعمال ما خود مبین این حقیقت است.

ما وگروه وکلا ومشاوران حقوقی موسسه (حامی) تمامی سعی خود را در امور علمی واجرایی بکار می گیریم تا شما عزیزان بتوانید از زندگی خود بیشتر وبدون استرس ونگرانی لذت ببرید ، واز بوز مشکلات حقوقی نگرانی نداشته باشید . اگرچه ما در کارگروه های آموزشیمان به وقایع جلوگیری از خطا وجرم پرداخته وقبل از هرگونه پیش آمدی شمارا از گرفتاری های احتملی حقوقی بیمه می نماییم.
مطالعات اولیه وتشخیصهای ابتدایی می تواند روند یک پرونده را از همان ابتدا به نفع موکل تغییردهد واین تغییر در کل منافع موکل را در همه ابهاد می تواند در برگیرد . افرادی که درای بخش به کارگمارده شده اند از ذبده ترین و عالمتری افراد حقوق دان و کارشناسان مطرح می باشند تا شما از این حیث احساس ایمنی وافتخارکنید.

کارگروه تشخیص در موسسه حقوقی حامی اولین موسسه مادرتخصصی برای اولین بار است که تاسیس گردیده واین مهم تاه به حال در هیچ جایی از ایران وبلکه جهان نظیر ندارد. لطفا تا آخر با ما همراه باشید. بدانید همانطور که یک پزشک برای هر خانواده باید وجود داشته باشد ومهم است دارابودن یک وکیل نیز برای هرخانه وخانواده دارای اهمیت وارزش است.

Hover Box Element

Hover Box Element

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Hover Box Element

Hover Box Element

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.