موسسه حقوقی حامی
  • موسسه حقوقی حامـــی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

اطلاعات تماس

021-66894837

0902-7593775

ایران - تهران - خ آزادی - روبروی وزارت کار - ک دادمان - پلاک 9 - واحد 2
ساختمام موسسه حقوقی حامی
hammigrouplaw@gmail.com
021-66894837 * 0902-7593775
حامی را دنبال کنید
تصویر آلت

دپارتمان هلدینگ حقوقی

به دپارتمان هلدینگ حقوقی خوش آمدید

در برخی از پرونده های سنگین مثل پرونده های ملک وزمین و………. نیاز به پرداخت هزینه های هنگفتی است که با درنظر گرفتن شرایط اقتصادی برای هرشخصی مقدور نیست ودر بعضی موارد عدم اقدام سریع در این موارد باعث نابودی وفاجعه جبران ناپذیر خواهد بود . ما برای رفع نیازهای مبرم شما شهروندان وهم وطنان در این بخش واحدی را برنامه ریزی وتعریف نموده ایم که با توافقی دوطرفه ومشروع این مشکل را مرتفع می نماید .

هلدینگ حقوقی می تواند با سرمایه گذاری در بخش تامین هزینه های دادرسی و ابطال تمبر وکیل وپرداخت هزینه های شخصی وکیل امکان رفع مشکل رسیدگی به پرونده های سنگین را فراهم کند . گاهی در روند رسیدگی به پرونده ها نیاز به تعیین کارشناس است ودر برخی موارد کارشناسان پنج ویا هفت نفره باید ورود پیداکنندکه این گونه هزینه ها غیرقابل پیش بینی است و گران قیمت. در موسسه حقوقی حامی این بخش کاملا قانونی وبا رعایت شرع تعریف شده واگرچه مستقیما مرتبط به ما نیستند لیکن در کنار ما وبرای رفع نیازهای مالی شما با کمال افتخار وقدرت تمام ایفای نقش می کنند. البته باید دانست این دپارتمان فقط در پروندهای سنگین مالی نقش آفرینی می کن که صرفه اقتصادی داشته باشد واز ورود به پرونده ها ومواردی که ارزش سرمایه کذاری ندارد محدودیت دارد. در این واحد سعی گردیده تا با درنظرگرفتن نیازهای موکل از یک سو وتامین منافع سرمایه گذاراز سوی دیگر یک اقدام جدی صورت پذیرد که کارها رو به اجرایی شدن رفته ونتایج حاصل از آن باعث خرسندی طرفین ذی نفع باشد. هلدینگ حقوقی در موسسه حقوقی حامی مثل خیلی از دپارتمان هایش یک واحد خاص وخلاقانه است که پایه گذاری آن بر مبنای علمی وکاربرد آن کاملا اجرایی وقانون مند است.

هلدینگ هلدینگ موسسه حقوقی حامی

برخی از موکلین به دلایل متعدد و متفاوتاز پرداخت حق الوکاله در ابتدا معذورند صرف نظر از دلایلشان این موسسه جهت همکاری و همیاری و رفع نگرانی ها می تواندردی رامعرفی و با انعقاد قراردادی جداگانه و غیر الزام آور برای این موسسه کلیه ی هزینه های لازم برای حق الوکاله و دیگر هزینه ها را تتامین نماید که از این بابت بسیاری از مسایل و مشکلات مالی موکلین کم توان و ناتوان در تامین حق الوکاله تامین شود ولیکن مبالغ کمتر از ۵ میلیون را هولدینگ نمی پذیرد و هیچ سقفی برای تامین مالی ندارد .

همه سعی مدیران موسسه حقوقی (حامی) با گردآوری همه دپارتمانهای فوق تخصصی اش در یک مجموعه بر آن بوده که مراجعان و موکلان برای رفع نیازهای مختلفشان به دفاتر وافراد گوناگون مراجعه نکنند واز سر در گمی نجات یابند. فعالان و سرمایه گذاران در این مجموعه برای پرداخت سرمایه مورد نیازموکلان محدودیت و سقفی ندارند ولی در خصوص توجیه باز گشت اصل وسود حاصله از این سرمایه گذاری حساسیت و وسواس خاصی دارند. موسسه حقوقی حامی در سیاست گذاری ها ودر تامین خواسته های مخاطبا با توجه همه جانبه کوشیده اس تا بتواند کامل ترین باشد . لذا خواهشمند است که شما عزیزان با دقت به کاستی های ما و با توجه به نو آوریها وخلاقیتهای ما ، ما را در نیل به رسیدن به نقطه تعالی یاری نموده با درج پیشنهادات و انتقادات خود در بالای صفحه اصلی ضمن مشارکت معنوی در رشت ما برنده بهترین پیشنهادات وانتقادات باشید که هر ماه بدون قرعه صورت می پذیرد.

Hover Box Element

Hover Box Element

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.