موسسه حقوقی حامی
  • موسسه حقوقی حامـــی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

اطلاعات تماس

021-66894837

0902-7593775

ایران - تهران - خ آزادی - روبروی وزارت کار - ک دادمان - پلاک 9 - واحد 2
ساختمام موسسه حقوقی حامی
hammigrouplaw@gmail.com
021-66894837 * 0902-7593775
حامی را دنبال کنید
تصویر آلت

دپارتمان روانشناسی

به دپارتمان روانشناسی حامی خوش آمدید

اگر به سایتهای موجود مراجعه کنید که در حیطه حقوق کار می کنند وفعالیت دارند ، درمی یابید که هیچ یک واحد روانشناسی ندارند واصلا واساسا از چگونگی کارکرد آن در حوزه حقوق بی اطلاع اند.

در حوزه حقوقی یکی از پر حجم ترین موارد تشکیل دهنده مراجعات پرونده های مربوط به طلاق است. موسسه حقوقی حامی با ابتکار در این بخش وبا توسل به متخصصین رشته روانپزشکی ومشاوره روانشناسی این امکان را به وجود آورده که حتی المقدور از طلاق زوجین جلوگیری نماید وپرونده های مطروحه در این بخش را مدیریت نموده واز فروپاشی کانونهای خانوادگی جلوگیری نماید

این موسسه (موسسه حقوقی حامی) در بخشهای دیگری از مشاوره های تخصصی وفوق تخصصی روانشناسی فعالیت دارد اما آنچه بیش از همه در دایره حقوقی موسسه حامی کاربرد دارد مسائل مربوط به قبل از ازدواج ، حین ازدواج و پس از ازدواج است .

از سویی در خصوص مشاوره قبل از طلاق ، حین طلاق و پس از طلاق نیز فعالیت چشم گیر داشته و دارای توانمندی های فراوان است، یکی از مهم ترین موضوعاتی که در این بخش میتواند قابل توجه شهروندان گرامی ومحترم قرارگیرد مدت زمان فعالیت در این دپارتمان پر طرفدار است . این بخش از موسسه حقوقی (حامی) به طور شبانه روزی و  ۲۴ ساعت ، در همه ایام هفته فعال بوده ودر سه شیفت ۸ ساعته بطور مدام وبی وقفه خدمات رسانی می نماید .

قابل توجه است که کلیه مشاوره ها در این واحد تا نیم ساعت رایگان بوده ودر ادامه طـبق تعرفه وتوافق هزینه دریافت می شود

در موسسه حقوقی حامی چه در بخش حقوقی وچه دربخش روانشناسی مشاوران خانم اختصاصی ویا انتخابی به بانوان مراجعه کننده سرویس دهی می نمایند و مشاوران آقا اختصاصی ویا انتخابی به آقایان سرویس دهی می نمایند.

یکی دیگر از نوآوری های ما در این بخش این است که چنانچه شما قادر به مراجعه به ما ودفتر ما نبودید ما می توانیم با حفظ شئونات وبا رعایت مسائل ایمنی به محل کار ویا زندگی شما مراجعه وبه این ترتیب از اتلاف وقت شما جلوگیری نماییم.

بی شک این خدمات ارزنده در هیچ یک از موسسات حقوقی دیده نمی شود ، زیرا این گونه امور تخصص خاص خود را می خواهد واین تنها ما هستیم که در موسسه حقوقی حامی متخصصان ومشاوران ذبده را گردهم جمع آورده وبا نازل ترین قیمت ها خدمات سطح بالا ارائه می دهیم .

 از آنجا که سلامتی خانواده در وحله اول وسلامتی جامعه در قدم بعد بیش از دیگر موارد برای ما اهمیت دارد خواهشمند است از هزینه ها در این باره نگران نباشید وبا اعتماد به ما مطمئن باشید مااز این بابت در کنار شما خواهیم بود.

گروه مشاوران روانشناسی حامی خواهشمنداست در ادامه به همه بخشها وموضوعات وموارد این دپارتمان توجه نموده و آن را مطالعه کنید.

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.