موسسه حقوقی حامی
  • موسسه حقوقی حامـــی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

اطلاعات تماس

021-66894837

0902-7593775

ایران - تهران - خ آزادی - روبروی وزارت کار - ک دادمان - پلاک 9 - واحد 2
ساختمام موسسه حقوقی حامی
hammigrouplaw@gmail.com
021-66894837 * 0902-7593775
حامی را دنبال کنید
تصویر آلت

دپارتمان دورکاری

به دپارتمان دورکاری خوش آمدید

اولین موسسه حقوقی که نیاز به مراجعه ندارید وبا بهره گیری از امکانات علمی وتکنولوژیک نوین تمامی کارها از راه دور ویا با اعزام کارشناس، روانشناس و یا وکلای خبره از ناحیه ما در محل کار ویا زندگی شما امکان پذیر می گردد وانجام می پذیرد.
یکی دیگر از تحولات اجرایی ما ،در ارائه خدماتی است که باعث میشود شما از کار و زندگی خودتان خارج نشده و زمان کاری خود را به بهترین وجه مدیریت کنید . موسسه حقوقی حامی با بهرمندی از کارشناسان و وکلای متعدد وفراوان خود در اقصی نقاط شهرمی توانددر اسرع وقت به شما در هر گوشه شهر که باشید سرویس حضوری دهد واین توانمندی را درخود می بیند که در همه ابعاد حقوقی واحیانا روانشناسی به شما مشاوره دهد.

اگرچه با پیش رفت علم به راحتی می توان با یکدیگر ارتباط برقرارکر وبه راحتی می توان اوراق ومدارک را موردمطالعه وبازخوانی قرارداد ولی اینکه همه دفاتر حقوقی وموسسات بخواهند ویا بتوانند این گونه روابط را دایر وبرقرارکنند کمتر به چشم می آین وآنهایی هم که هستند خیلی سیستماتیک ومدرنیزه کارنمی کنند وفعالیت جدی وفراگیر ندارند.

موسسات حقوقی و وکلا به دلیل محدیت در کارشان وفرو رفتن در آنچه که به آن روزمره گی کفته می شود کمتر به تکنولوژی های نوین وامکانات فن آورانه توجه دارند واز سویی چون عادت دارند همه کارهارا خود اداره کنند و دانش آن فنون را نمی دانند از پرداختن واز وسعت بخشیدن به کسب وکارشان غافل مانده ومی مانند. ما در این موسسه (حامی) از کوچک ترین کارهای ممکن مثل اخذ آخرین ابلاغ ها در سامانه ثنا از راه دور تا حل نمودن مشکل ترین پروندهای قتل ومواد مخدر بی آنکه نیاز به حضور شما باشد واز راه دور می توانیم به شما در هر کجا که باشید خدمات رسانی کنیم ویار ومدد کارشما باشیم. در این موسسه (حامی) توانسته ایم محدودیت های جغرافیایی را حذف کنیم وسردعت عمل را بالابرده وموجبات رضایت مندی شما هم وطنان را فراهم آوریم

. چگونه ممکن است در پاسی از شب گذشته بی آنکه امکانات کامپیوتری در دست رسمان باشد از محتوای پیامی که در سامانه ثنا برایمان آمد مطلع شد وآن را خوانو مطالعه کرد؟

بله این کار ممکن است . کافیست با ما از طروق مختلف که امکان دسترسی به ما را میسر می سازد با ما تماس بگیرید تا این امکان برای شما در هر ساعت وهر لحظه فراهم شود. بسیار دیده شده که در ساعاتی از شب که ادارات تعطیل است دعواها ونزاع هایی در گرفته وبه دلیل در دسترس نبودن وکلا وموسسات افراد ، تشکیل پرونده وادعای خود را نادرست طرح کرده ودر دراز مدت از این بابت ضربه خورده اند. اکنون ما این امکان را فراهم کرده ایم که شما بدون حد ومرز بتوانید از خدمات حقوقی برخورداربوده وحتی برای در کنار بودن شما از پلیس ۱۱۰ زوتر وسریع تر در کنارتان باشیم وبه این وسیله از هرگونه خطای احتملی از ناحیه شما جلوگیری نماییم.

Hover Box Element

Hover Box Element

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.