موسسه حقوقی حامی
  • موسسه حقوقی حامـــی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

اطلاعات تماس

021-66894837

0902-7593775

ایران - تهران - خ آزادی - روبروی وزارت کار - ک دادمان - پلاک 9 - واحد 2
ساختمام موسسه حقوقی حامی
hammigrouplaw@gmail.com
021-66894837 * 0902-7593775
حامی را دنبال کنید
تصویر آلت

دپارتمان حل اختلاف

به دپارتمان حل اختلاف خوش آمدید

از آنجاکه در بیشتر موسسات حقوقی وبرای وکلای دادگستری اول کسب درآمد مهم است وبعد بقیه مسائل ، معمولاموکلانشان را با طرف مقابلشان روبرو نمی کنند و برای حل اختلافاتشان قبل از هراقدامی ، قدمی بر نمی دارند . چه بسا اختلافاتی که بدون تشکیل پرونده حل شود واز حدر رفتن زمان و هزینه های بی دلیل جلوگیری شود . در این موجهه وکیل و کارشناسان ما از چنان اطلاعات و امکاناتی برخودارمی شوند که اگر این کار صورت نمی گرفت شاید هرگزچنین اشرافی بااین دقت وسرعت اتفاق نمی افتاد.البته این اقدام مزایای دیگری نیز دارد که اکنون از پرداختن به آن پرهیز می شود.

وقتی شاکی ویا متهم تحت فشارهای عصبی وهیجانی قرارمی گیرد از خود واکنشهای سریع و گاها دور از منطق نشان می دهد این واکنشهای عصبی باید اول مدیریت وکنترل شود وسپس با بررسی های فنی اقدامات حقوقی کار آمد به گونه ایی که حق موکل احقاق شود صورت پذیرد، لذا با این روش احقاق حق به کونه ایی خواهد بود که از هدر رفتن اموال و زمان موکلین پرهیز خواهد شد.

موسسه حقوقی حامی با کار کارشناسی در طی ۱۵ سال متوالی وبا کشف منافذی که موجب فرسایش وآسیب های روحی روانی و مالی و جانی میشود،تغییراتی در رسیدگی به شکایات بوجودآورده که روند رسیدن به اهداف و خواسته های شهروندان وموکلانش را تسهیل نموده است.

ما و کارشناسان وکارمندان و وکلای تحصیل کرده در موسسه حقوقی حامی همه توان خود را به کاربسته ایم تا امنیت روحی روانی شما عزیزان را تامین نماییم وبه این منظور مرزهای زمان ومکان را شکسته و بدین وسیله بطور شبانه روزی پاسخگوی نیازهای شما در همه ابعادهستیم.
اگر به روند عمل کرد موسسه حقوقی حامی کمی دقت شود درمی یابیم کسب درآمد در جایگاه دوم اهمیت قراردارد واین امنیت روانی موکلین است که در جایگاه ورتبه اول اهمیت است.

موسسه حقوقی حامی و همه کارکنان وکارمندانش بی هیچ ادعایی وبا تواضع کامل خود را خادم بی چون وچرای شهروندان وهم وطنان میداند وبه این خدمت افتخارمی کند.
در همه اقشار ودر همه گروه های اجتماعی وخانواده ها و……….. مردم دارای دیدگاه ها ونظریه های گوناگون هستند، عده ایی خوش بین ودسته ایی بدبین. مدیران ومسئولان موسسه حقوقی حامی از همه افراد واقشار جامعه ومراجعان به موسسه حقوقی حامی واز کاربران سایت ما درخواست می نماید، قبل از هرگونه برداشت و داوری خوب به مطالعه وتحقیق در همه ابعاد مندرج در سایت بپردازید وبا اشراف کامل به اطلاعات این موسسه (حامی) به تصمیم گیری رسیده واز هردو گروه خوش بین وبدبین خواهش می کند از هرگونه تصمیم گیری عجولانه وهیجانی پرهیزنماید.

ودر ادامه لازم به ذکر است به عزیزانی که در بخش انتقادات وپیشنهادات مراجعه نمایند وبا تشریح مدلل وارائه راهکار درست ار ضعف ها و نکات مبهم شفاف سازی نمایند واز سویی ما را در راه پیش رو راهنمایی و مدد نمایند جوایزی اهدا می نماید. (موسسه حقوقی حامی)

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.