موسسه حقوقی حامی
  • موسسه حقوقی حامـــی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

اطلاعات تماس

021-66894837

0902-7593775

ایران - تهران - خ آزادی - روبروی وزارت کار - ک دادمان - پلاک 9 - واحد 2
ساختمام موسسه حقوقی حامی
hammigrouplaw@gmail.com
021-66894837 * 0902-7593775
حامی را دنبال کنید
تصویر آلت

دپارتمان بیمه حقوقی

به دپارتمان بیمه حقوقی خوش آمدید

یکی از مهمترین وکار آمدترین بخشهای ما در موسسه حقوقی حامی موضوع بیمه حقوقی است که برای اولین بار در دنیا ودر ایران توسط مدیران ما طراحی وسازماندهی شده است .

شما میتوانید با بهرمندی از این طرح آینده خود وخانواده وفرزندانتان را در زمان بروز حوادث و وقایع نا گوار و ناخودآگاه بیمه نموده وتضمین نمایید.

همان گونه که با دارا بودن بیمه های درمانی ویا با داشتن انواع بیمه های اتومبیل ممکن است هیچ گاه به آن بیمه ها مراجعه نکنید که البته آرزوی قلبی ما نیز این چنین است ، ممکن است وبهتر بگویم امید است هیچ گاه نیاز به بیمه حقوقی نیز نیاز پیدانکنید ولی شرط عقل این است که جانب احتیاط را نگه داشته واز این باب نیز خیال خود را برای همیشه آسوده نمایید .

لازم است تا قبل از تشریح سازوکار بیمه حقوقی کمی بیشتر درباره ی مزایای بیمه حقوقی حامی توضیح دهیم :

بیمه حقوقی ما وهمه شهروندان گرامی را در دوصورت ودر دو بخش بیمه می نماید:

زمانی که اقدامی علیه ما شده است واکنون نیاز به وکیلی متبحر داریم که از ما وحیثیت ما به طور تخصصی وفنی دفاع کند.

زمانی که ما احساس نیاز می کنیم که باید اقدامی شود .

در این دو هنگامی است که ما نیاز حقیقی به داشتن یک وکیل را احساس می کنیم اما در تامین مسائل مالی آن توان خود را کم وضعیف می بینیم. ، اینجا است که بیمه حقوقی خودنمایی می نماید.

با عضویت در این موسسه و با بیمه نمودن خود وخانواده خود در این موسسه حقوقی (حامی) خیال خود را راحت نمایید و همینطور آینده حقوقی خود وخانواده خود را به ما بسپارید.

والبته در ادامه خواهید دانست که بیمه حقوقی در موسسه حقوقی حامی هزینه کردن بی مورد نیست بلکه با بیمه کردن خود درحقیقت یک پس انداز برای خود بوجود آورده اید و از سوی دیگر مبلغ پرداختی شما در حدی ناچیز وکم است که باور آن برایتان کمی سخت وناباورانه است.!

تعریف بیمه حقوقی

بیمه حقوقی در شرایط مختلف دارای سازوکارهای متفاوت است .لذا خواهشمنداست با دقت وحوصله به موارد مذکور دقت نموده وآن را مطالعه نمایید.

قبل از داشتن هیچ شکایتی ویا هیچ شاکی خاصی.

هنگامی که به هر دلیلی پرونده ایی مطروح است .(یا شما شاکی هستیدویا شاکی دارید)

اگر احتمالا پرونده ایی دارید در چه مرحله ایی است؟

سایر موارد

تجدیدنظر

دادگاه بدوی

بازپرسی ویا دادیاری

شــرح موارد

اگرچنانچه هیچ پرونده ایی ندارید ودر واقع بدونه هیچ مشکل حقوقی وقضایی قبلی می خواهید عضو باشگاه مشتریان و دارای بیمه حقوقی موسسه حقوقی حامی شوید ،

در ابتدا باید در قسمت بیمه  فرمهای لازم را پر نموده وپس ازتکمیل پرونده الکترونیکی ، با در دست داشتن مدارک به این موسسه (حامی) مراجعه نموده وتشکیل پرونده فیزیکی دهید.

بدیهی است که هم بصورت الکترونیکی و یا به صورت پرداخت از خودپردازهای بانکی می توانید حق بیمه خود را پرداخت نمایید.

حق بیمه برای عزیزانی که مشمول شرایط بند ۱ هستند روزانه فقط ۵ هزار تومان است. اگر چنانچه بخواهد از بیمه خود استفاده نماید حداقل می بایست سه ماه حق بیمه داده باشد ویا اگر چنانچه قبل از موعدمقرر نیاز به استفاده از بیمه دارد لازم است تا کسری حق بیمه را یک جا پرداخت نماید.

اگر چنانچه ازبیمه خود استفاده ننموده واکنون نیاز به پولهایی دارد که بابت حق بیمه پرداخته است ، می تواند تمامی پول خود را باز پس گیرد ، بی آنکه ریالی از آن کسر شده باشد.

این در حالی است که کمتر از یک سال حق بیمه پرداخته باشد . ولی اگر چنانچه بیش از یک سال است که حق بیمه پرداخت نموده است و از بیمه خود به هیچ عنوان استفاده نکرده می تواند اصل پول خود را + ۱۲ درصد سود سالانه  مشارکتی را دریافت نماید.

اما اگر به هر طریقی حتی یک با از بیمه خود استفاده نماید دیگر نمی تواند پول پرداختی بابت حق بیمه خود را ابتیاع نماید.

واگرچنانچه پرداخت حق بیمه خودرا به هر دلیلی قطع کند مشمول جریمه می شود

Hover Box Element

Hover Box Element

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

مزایای بیمه شونده

رسیدیم به مهم ترین بخش بیمه حقوقی موسسه حقوقی حامی

از آنجا که حق الوکاله بطور معمول ۱۰% از موضوع پرونده است ، بیمه شونده فقط ۵% از موضوع پرونده را به عنوان حق الوکاله می پردازد

این حق الوکاله نیز می تواند در ۱۰ قسط وبه طورماهیانه پرداخت گردد.

>بیمه شونده از مزیت مشاوره حقوقی رایگان حضوری وغیرحضوری هرروز یک ساعت برخوردار است واین مدت می تواند در هرروز حتی ایام تعطیل ویا در طول شبانه روز باشد. لازم به ذکر است با پایان یافتن هر روز این امتیاز در همان روز پایان می یابد.

بیمه شونده می تواند در تمامی معاملات وانعقادقراردادها خود از مشاور آنلاین بهرمند بوده با این کار تمامی کارهای حقوقی خود را بطور تخصصی به سرانجام برساند

در هر زمان ومکان که بیمه شونده نیاز به وکیل دارد این موسسه یک وکیل دارای پروانه در اختیا ر ایشان قرار می دهد.

مدارک موردنیاز

کپی شناسنامه ازهمه صفحات(برابراصل)

کپی کارت ملی پشت و رو  (برابر اصل)

کپی آخرین مدرک تحصیلی

کدپستی محل سکونت

دو قطعه عکس ۳*۴

Hover Box Element

Hover Box Element

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.