موسسه حقوقی حامی
  • موسسه حقوقی حامـــی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

اطلاعات تماس

021-66894837

0902-7593775

ایران - تهران - خ آزادی - روبروی وزارت کار - ک دادمان - پلاک 9 - واحد 2
ساختمام موسسه حقوقی حامی
hammigrouplaw@gmail.com
021-66894837 * 0902-7593775
حامی را دنبال کنید
تصویر آلت

دپارتمان برگزاری دادگاه مجازی

به دپارتمان برگزاری دادگاه مجازی خوش آمدید

از آنجا که حصول نتیجه مثبت وپایه دار به گونه ایی که با اعتراض در دادگاه های تجدیدنظراین اراء قابل تغییر نباشد، موسسه حقوقی ما (حامی)غایت آمال و آرزورا داردکه بتواند با توسل به روشهای نوینی که برگذاری آن فقط در دانشگاه ها وموسسات علمی میسر است روی آورده تا بدین وسیله درصد موفقیت را در محاکم بالا ببریم. این روش هم به لحاظ هزینه ایی گران است وهم به لحاظ زمانی وقت گیر ولی به دلیل اطمینان بخشی در حصول نتیجه غایی ومثبت بلا شک دارای ارزش واهمیت است که در برخی پرونده های پیچیده ومهم بکارگرفته شود . این کونه کارهای فوق تخصصی باید با درنظرگرفتن وبا در اختیارداشتن امکانات خاص صورت پذیرد مثلا فراهم بودن مکان لازم وکافی در حد واندازه هایی که بتواند پاسخ گوی نیازهای این چنینی باشد دارای اهمیت است

نیروی انسانی کارآمد ومتخصص باسواد وتجربه کافی نیز از دیگر نیازهای مبرم دراین خصوص است . تجهیزات وملزومات اداری ودفتری نیز در این بخش دارای اهمیت است و زمان وهم آهنگی های لازم نیز موضوعی است که همیشه به سهولت مقدور ومیسر نیست . زیرا در این بخش افرادکوناکونی با سمتها وجایگاهای متعدد ومتفاوتی باید در یک زمان ودر محلی خاص گردهم جمع آیند واز آنجاکه برخی از این افراد برای حضور، اجباری نمی بینند درمحل مذکور حاضر نمی شوندوبا ناقص بودن اراد درجایگاه لازم کار یا پیش نمی رود ویا منتج به نتیجه سطح بالایی نمی گردد. از سویی مدیریت اجرایی در این بخش کار ساده ایی نیست ودست اندرکاران این بخش باید دارای سوابق اجرایی ودارای تجارب عملی در این بخش باشند که اید اذعان کرد اینگونه افراد در دایره حقوقی بسیار نادر وکم نظیراند. لذا موسسات حقوقی صرفه نظر از نداشتن داشن وعلم این مقوله ، امکان واختیاربرگذاری این گونه جلسات را به هیچ عنوان ندارند.

موسسه حقوقی حامی با دراختیار داشتن فضای اداری ودفتری کافی وبا فراهم نمودن امکانات مورد نیاز وبا بهره مند وگردآوری نیروی انسانی متخصص مورد نیاز که از دانش ، علم وتجربه کافی و وافی بخوردارباشد توانسته همه مشکلات را پشت سر بگذاردودر نیل به این مهم گام بردارد.

. این دست آوردها چیزهایی نیست که به یک باره وبی مشقت به دست آمده باشد وبی رنج ووبسهولتمحقق گردیده باشد. ما برای تک تک واحدها ، دپارتمنهای تخصصی و کارگروه های متشکل در درون خود ساعتها ، روزها و …. شبانه روز تلاش وکوشش مجدانه نموده اییم . موسسه حقوقی حامی به داشته های عمدتا بی نظیر وبعضا کم نظیر خود می بالد وافتخارمی نماید. و در این راستا توقع دارد تا عزیزان ومراجعان به این موسسه (حامی) ومراجعان به این سایت (حامی) نهایت دقت نظر را داشته باشند که انتخاب درستی داشته باشند وخدایی نا کرده با مراجعه به همکارانی که تعهد وعلم کافی ندارند وبا از دست دادن فرصت وموقعیتهای موجودبه ما مراجعه نکنند که آن وقت بسیار دیر است . ما علم و تکنولوژی وامکانات ودیگر ملزومات را یکجا به خدمت گرفته ایم تا شما نگرانی نداشته باشید. ما برای همه سلایق وبرای همه اقشار جامعه برنامه ریزی و تمهیدات اندیشیده ونگرانی های شمارا رفع نموده وزندگی را برای شما شیرین نماید.


موسسه حقوقی حامی اندیشکده علوم وحقوق است به منظوررفع نیازهای حقوقی وقضایی شما هم وطنان وهم شهریان عزیزومحترم .

Hover Box Element

Hover Box Element

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.