موسسه حقوقی حامی
  • موسسه حقوقی حامـــی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

اطلاعات تماس

021-66894837

0902-7593775

ایران - تهران - خ آزادی - روبروی وزارت کار - ک دادمان - پلاک 9 - واحد 2
ساختمام موسسه حقوقی حامی
hammigrouplaw@gmail.com
021-66894837 * 0902-7593775
حامی را دنبال کنید
تصویر آلت

درباره ما

ادعا نداریم ، در این موضوعات اولین هستیم

موسسه حقوقی حامی و اولین موسسه حقوقی دارای توان اجرای دادگاه مجازی
اولین موسسه حقوقی دارای کارگروه حل اختلاف
موسسه حقوقی حامی دارای وکلای تخصصی
موسسه حقوقی حامی ، موسسه دارای دپارتمان روانشناسی
موسسه حقوقی شبانه روزی در ایران ، تهران و جهان
موسسه حقوقی حامی_hammi
موسسه حقوقی حامی و اولین موسسه حقوقی برخوردار از توانمندی های نوین فن آورانه
انواع مدیران تخصصی مشاغل مرتبط و موسسه حقوقی حامی
کارگروه تشخیص موسسه حقوقی حامی
بیمه حقوقی موسسه حقوقی حامی

وووو

اولین موسسه حقوقی دارای ضمانت بازگشت وجه

حالا چرا شبانه روزی ؟ ؟ ؟

وقتی ادارات دولتی ومراجع رسیدگی به امور عمومی تعطیل است مردم باید به کجا مراجعه کنند؟
وقتی زن وشوهر باهم به اختلاف می خورند واین واقعه در زمانی رخ می دهد که همه جا تعطیل است باید برای حل اختلاف فی مابین خود به کجا مراجعه کنند؟
وقتی گرفتاری های مالی ومشکلات کاری ذهن ما را چنان مشغول کرده که توان صبرکردن تا فردارا نداریم باید به کجا مراجعه کنیم تا خیالات و استرسهای هیجانی روانمان را تحت تاثیر قرارندهد؟
حقیقت این است که نبود وکم بود مکان ومحلی که پاسخگوی این سوالات باشد وعادت به یک روند نهادینه شده ما را از توجه به کمبود این موضوع غافل کرده است .
توجه به این موضوع که راه اندازی این سازوکارنیاز به صرف هزینه های قابل توجهی دارد واینکه آینده آن در پرده ایی از ابهام است و مدت زمان بازدهی آن ممکن است طولانی باشد ،هر فردی را از قدم نهادن به این ورطه را برحذرمیدارد.
اگر مراجعه به حقوقدانان در شب هنگام کم است به این دلیل نیست که شبها کسی به این مبحث نمی پردازد بلکه به این دلیل است که ما عادت کرده ایم کارهای اینچنینی را به فردا موکول کنیم زیرا تا به حال مرکزی برای مراجعه شبانه سراغ نداشتیم . خیلی از دادوستدها در جمع های شبانه ودر میان خانواده ؛ بستگان ودوستان در دورهمی ها ی آخرشب اتفاق می افتد که به دلیل نبود یک ناظر حقوقدان اغلب به مشکلات اساسی مبدل می شود.
وقت تنها فرصتی هست که اگر گذشت قابل برگشت نیست و باید دقت کنیم که از این موهبت الهی به تمامی وبه درستی استفاده نماییم . شما می توانید برای استفاده هرچه بیشتر از زمان خود حتی شبانه با ما در ارتباط باشید. ما برای مشاوره دادن به شما در طول شب ، ما برای وکیل در اختیارتان قراردادنتان در سراسر شب ، ما برای تشکیل پرونده واقدامات مقدماتی در همه زمانها ومکانها آماده ودر خدمتیم.
ما در بخش روانشناسی وحل اختلاف نیز بطور ۲۴ ساعته وبی وقفه در انجام وظیفه حاضر ودر کنار شماییم .

مشاوره مموسسه حقوقی حامی
موسسه حقوقی حامی مشاوره

مرحله اول

موکل به مشاوران ما مراجعه می نماید این مراجعه می تواند به اشکال واقسام گوناگون صورت پذیرد ، مثل تلفنی ، آنلاین ، حضوری ویا............

مرحله دوم

پس از کسب اطلاعات ابتدایی موکل با ارائه مستندات و مدارک ودر صورت لزوم مطالعه وکیل از پرونده یک پرونده ابتدایی در این موسسه (موسسه حقوقی حامی) شکل می گیرد .

مرحله سوم

این پرونده به کارگروه تشخیص تحویل داده شده وپس از بازخوانی واخذ نظریه های گوناگون از کارشناسان وکاردانان واساتید طی جلسات متعدد وبا حوصله ودقت حصول نتیجه شده وبا عنوانی تخصصی مطرح وبه مسئول تیم وکلا ارجاع می گردد.

مرحله چهارم

مسئول تیم وکلا قبل از ارجاع پرونده به وکیل مد نظر در صورت لزوم پرونده در در دادگاه مجازی موسسه حقوقی حامی مطرح کرده وبا برگذاری جلسات دوسویه به واکاوی وکشف روزنه های پنهان ونهان آن می پردازد ،

مرحله پنجم

ودر ادامه تمامی سعی خود را می نماید تا با طرح موضوع در واح حل اختلاف موسسه (حامی) کا را قبل ازز اتلاف وقت وبا کمترین هزینه در این بخش پایان دهد ولی اگرچنانچه نتوانست از این راه نتیجه مثمر ثمر بگیرد،احتمالا با کسب اطلاعات ومندرجات جدید در پرونده بعد از برگذاری جلسه حل اختلاف با دیگر طرف مطرح در پرونده یک بار دیگر موضوع را در دادگاه مجازی طرح کرده ونهایت استفاده را در واکاوی های متخصصانه در این امر می نماید.

مرحله ششم

ودر نهایت مسئول تیم وکلا با دقت وظرافت هرچه تمام تر این پرونده را به یک وکیل متخصص وکارآمد بسته به اهمیت موضوع می دهدو ازآن پس با ارائه گزارش لحظه به لحظه موکل را از روند رو به جلوی کار وطلعه می نماید

در این موسسه نیازی نیست تا با آمد ورفتهای مکرر وقت و مال خودر ا به سهولت از دست بدهید ، زیرا موسسه حقوقی حامی افتخار دارد اعلام نماید که ما با بکارگیری علوم روز ومهندسان ومتخصصان توانمند در عرصه فناوری های نوین در انفور ماتیک وآی تی سایتی رابرنامه ربزی وطراحی نموده ایم که می تواند بطور لحظه ایی وشبانه روزی از راه دور در اقصی نقاط دنیا شمارا از نتایج حاصله در پرونده ها مطلع نماید.

دپارتمان های ما را دنبال نمایید

بیشتـــر بدانیـــم

در هر پرونده ای د رابتدا باید تشخیص داده شود که جرم به کدام یک از جرایم و مفاهیم مربوط است.و از چه راهی و با چه مدارکی و با چه ادبیاتی دفاع شود. یعنی د رنهایت این وکیل نیست که پرونده را به سرانجام می رستاند این خرد جمعی عده ای متخصص٬ مدرس و اساتید خبره ی حقوق است که وکیل را به سمت موفقیت هدایت می کند.
کار گروه تشخیص در پرونده ای عادی خیلی پرکار نیست این کار گروه در خصوص جرایم پیچیده سخت و بسیار فنی و کاربردی و نیز در پرونده هایی که مشتمل بر چند دعوای هستند مثل کلاهبرداری جرایم سیاسی سایبری قتل مواد مخدر … . بسیار اثر گذار و کاذبردی استبه منظور فاش نشدن اصرار انحصاری موسسه ی حقوقی حامی از شرح بیشتر معذوریم.

برخی از موکلین به دلایل متعدد و متفاوتاز پرداخت حق الوکاله در ابتدا معذورند صرف نظر از دلایلشان این موسسه جهت همکاری و همیاری و رفع نگرانی ها می تواندردی رامعرفی و با انعقاد قراردادی جداگانه و غیر الزام آور برای این موسسه کلیه ی هزینه های لازم برای حق الوکاله و دیگر هزینه ها را تتامین نماید که از این بابت بسیاری از مسایل و مشکلات مالی موکلین کم توان و ناتوان در تامین حق الوکاله تامین شود ولیکن مبالغ کمتر از ۵ میلیون را هولدینگ نمی پذیرد و هیچ سقفی برای تامین مالی ندارد .

به طور طبیعی در صورت عدم موفقیت هیچ وکیلی حق الوکاله را به موکل بار نمی گرداند دلیل تایشان هم موجه است زیرا می گویند ما مامور به نتیجه نیستیم مامور به وظیفه ایم حتی طبق قانون کانون وکلا که باید ده درصد از حق الوکاله را کم کنند و مابقی را به موکل برگردانند انجام نداده و کلیه ی مبلغ حق الوکالعه را حق خود می دانند..
لیکن این موسسه برای اولین بار در ایران طبق قرارداد مکتوب با موکل تعهد و تضمین می نماید در صئرن عدم موفقیت کلییه یحق الوکاله ی دریافتی را به موکلین محترم باز گزداند
معنبی و مفهوم آن اینستکه این موسسه با تکیه بر وکلای چیره دست و حقوقدان به معنای واقعی کلمه و مسلط به قوانیین جاری و ساری وحتکما و قطعی قادر به گرفتن رای مثبت و موافق از دادسرا دادگاه بدوی تجدید نظر و حتی دیوان (عالی و عدالت اداری) است.

علت اعزام وکیل به محل مورد نظر شما که این نیز برای اولین بار در تاریخ موسسات حقوقی صورت گرفته است چند دلیل می باشد که جلوگیری از اتلاف وقت و صرف هزینه ی سربار اهم آنها می باشد.

تجمیع و دعوت طرفین دعوا به منظور صلح و سازش از یک سو و توجیه آنکه شروع به تشکیل پرونده عواقبی را برای متهم در پی دارد باعث می گردد از یک سو دادسراها خلوت تر و از سوی دیگر تشکیل پرونده با اتمام حجت باشد. در این بین دو طرف از رای صادره راضی تر خواهند بود شاید بدین وسیله خیلی از دعوا ها بی آنکه شروع شود پایان یابد.

این موسسه بعد از قوه قضاییه که دارای سامانه ی سنا می باشد با افتخار اعلام می دارد که اولین موسسه ای است که د رای سایتی اینترنتی با کاربری های فوق تخصصی و فوق العاده می باشد که ب ه این وسیله هر کاربر و هر موکل عضو این مجموعه می تواند بی آنکه سختی های معمول را تحمل نمیاید از اقصی نقاط استان تهران شهر تهران و در آینده ای نزدیک کل کشور به پرتال اختصاصی خود مراجعه و از آخرین اتفاقات و دستورات باخبر گردد که این موضوع یکی از افتخارات غیر قابل تکرار و نوین است که تنها در اختیار موسسه حامی می باشد.

در این موسسه وکلا به طور تخصصی به موکلین خدمات داده و به منظور سرعت در عمل دقت در انجام کار و تضمین موفقیت پرونده ها را تخصصی انتخاب نموده و اقدام می نماید به این معنی که موضوعات حقوقی و مالی کیفری ثبتی مواد مخدر سایبری جرایم پزشکی ملکی و …. را به وکلای تخصصی خود می سپارد و از اینکه هر وکیل به هر جرمی بپردازد پرهیز نموده ایم.

یکی دیگر از افتخارات نوین که برای اولین بار در ایران صورت پذیرفته استن وجود رئانشناس و متخصص مشاوره خانواده در این موسسه است که در ایببتدا همه ی تلاش خویش را می نماید تا از فروپاشی بنیان خانواده جلوگیری نماید و چنانچه معلوم شود که این خانوادئه قادر به ادامه زندگی با هم نیستند با صدور مجوز قانونی طلاق را آخرین راهکار پیش روی خانواده و وکلای خصصی موسسه حامی می نماید. دیگر توانمندی های این کار گروه مشاور هی قبل از ازدواج حین ازدواج بعد از ازدواج حین طلاق و بعد از طلاق و مشااوره تحصیلی و شغلی و … می باشد.

شماره تماس مشاوره موسسه حقوقی حامی

توانمدندیهای حامــــی

این موسسه حقوق اولین موسسه حقوق دانش بنیان و مادر تخصصی است که با به کار گیری دانش های نوین و تلفیق علوم و دانش های که مرتبط و کاربردی است تاسیس گردیده و بدین وسیله در مهم ترین ارکان زندگی احاد مردم به خصوص قشر ضعیف و متوسط تاثیری شگرف بگذارد .

زمان =) امروزه مردم هزینه می کنند تا زمان بخرند . و ما بدون هزینه در زمان شما صرفه جویی می کنیم.

چگونه ؟

لوگو موسسه حقوقی حامی

اول

در زمینه مشاور ها چه حضوری و چه از راه دور شما را یاری می کنیم و لازم نیست شما به ما مراجعه کنید بلکه ما نماینده خود را خدمت شما خواهیم فرستاد حتی به دور ترین نقاط استان تهران

لوگو موسسه حقوقی حامی

دوم

با طراحی کد نویسی و برنامه نویسی های فوق تخصصی و با بکارگیری افراد متخصص و مهندسین it توانسته ایم یک سایت اینترنتی خاص و ویژه برنامه ریزی نمائیم و از رفت و امد شما به دفتر حقوقی جلوگیری نمائیم و بدین وسیله از صرفه زمان و هزینه حتی زمانی که پرونده قضایی در جریان دارید جلوگیری نماییم .شما می توانید به راحتی از راه دور در جریان اخرین فعل و انفعالات پرونده خود قرار بگیرید .

لوگو موسسه حقوقی حامی

سوم

بزرگترین مشکل در پرونده ها عدم انعقاد درست و دقیق در تشکیل ان است و این مشکل به دلیل نبود یک وکیل در زمان های اولیه تشکیل پرونده است ، ما با حضور سریع و به موقع حتی قبل از حضور مامورین ۱۱۰ به یاری شما می شتابیم .

لوگو موسسه حقوقی حامی

چهارم

به ابتکار این موسسه دپارتمان مشاوره و داوری قبل از اقدام تشگیل شده و تا حدود زیادی قبل از اقدام قضایی مشکل را حل و فصل نمائیم .

لوگو موسسه حقوقی حامی

پنجم

مشاوره قبل از ازدواج ،حین ازدواج و بعد از ازدواج

لوگو موسسه حقوقی حامی

ششم

مشاور خانواده حضوری و غیر حضوری به منظور حل اختلاف ها و دعوا ها و قمرو اتی های خانه و خانواده و حتی فامیل

لوگو موسسه حقوقی حامی

هفتم

حتی برای اخذ وکالت و همکاری لازم نیست شما به دفتر ما مراجعه نمائید ما وکلای خود را جهت انعقاد قرارداد و وکالت نامه خدمت شما می فرستیم.

لوگو موسسه حقوقی حامی

هشتم

تمامی دپارتمانها و حقوق دانان ما به طور تخصصی عمل نموده و هر قسم از موارد مثل موارد ملکی ، چک،خانواده،درگیری،سرقت و غیره ... به وکیل خاص سپرده شده و وکلای ما در امور غیر تخصصی ورود نمی کنند . و بدین وسیله رسیدن به حقوق خود را حتمی تر بدانید .

لوگو موسسه حقوقی حامی

نهم

در پرونده های کلان مثل زمین های بزرگ که با منابع طبیعی و معارفان دیگر مشکلاتی هست و موکل از هزینه های دادرسی حق وکالت بر نمی اید ما شما را به هلدینگ حقوقی ارجاع می دهیم و مشکلات مالی شما هم قابل حل و فصل است.

لوگو موسسه حقوقی حامی

دهم

موسسه ما در صول شبانه روز و در همه ایام حتی روزهای تعطیل به جز ایام عاشورا و تاسوعا به هم وطنان عزیر خدمت رسانی تمام وقت دارد.

لوگو موسسه حقوقی حامی

یازدهم

متعهد می شویمن در صورت عدم موفقیت تمام وجوه پرداختی شما را به ط.ر کامل برگردانیم و حق الوکاله را به موکل بدهیم. درصورتی که هیچ وکیلی این تعهد را می دهد و حتی پول را هم بر نمی گرداند زیراقانون کانون وکلاهم می گوید ۱۰% باید کسر گردد.

لوگو موسسه حقوقی حامی

دوازدهم

با آشنایی با حقوق کارگر و کارفرما ، تخلفات بیمه ای ،تخلفات اجتمائی،نظامی و انتضامی، حقوق شهروندی و خیلی موارد دیگر که شمردن از حوصله خوانندگان خارج است در این موسسه به طور رایگان مقدور است .

لوگو موسسه حقوقی حامی

سیزدهم

حمایت حقوقی ما از شما به گونه ای است که هر فرد احساس می کند خود را در برابر تمام خطرات احتمالی حقوقی بیمه نموده و از حمایت فوق العاده ای برخوردار است.

لوگو موسسه حقوقی حامی

چهاردهم

اموزش حین درس خواندن برای وکلای دانشجو در این موسسه مقدور و امکان پذیر است .

لوگو موسسه حقوقی حامی

پانزدهم

ما متعهد می شویم در صورتی که شرایط عادی باشد و مشکل ترافیکو بعد مسافت خللی ایجاد نکند قبل از رسیدن مامورین محترم ۱۱۰ خودمان را به شما برسانیم و حمایتتان کنیم.